Ремонт iMac

РемонтiMac

ремонт imac ДніпроПотрібен ремонт iMac?

Незважаючи на те, що комп’ютери компанії Apple давно стали лідерами на Світовому ринку – вони мають не менш складний механізм, який постійно вимагає втручань фахівців для підтримки працездатності пристрою.

Що робити, якщо зламався iMac?

iMac — складний пристрій, де будь-який необережний рух може повністю порушити крихкий баланс внутрішньої екосистеми комп’ютера — тому ремонт iMac краще довірити справжнім, досвідченим фахівцям. Будь-які проблеми з iMac можна усунути швидко, із заводською якістю та надійною гарантією.

Якщо потрібний ремонт – наш сервісний центр – найкраще рішення!

Наші клієнти звертаються до нас, бо:

 • Ми займаємося ремонтом iMac вже понад 10 років
 • Вирішення найскладніших випадків у короткий термін
 • Наявність всіх необхідних запчастин на складі
 • Професійно розповімо про ремонт iMac ВІД та ДО

Ремонт iMac:що варто знати про процес

Будь-яка техніка має тенденцію до поступового зношування, особливо якщо у її схемі використовуються рухомі частини. Саме з цієї причиниремонт Аймак є відповідальним завданням: кулери, жорсткий диск, контактна база чипів – все це потребує періодичного обслуговування, відсутність якого може призвести до серйозної несправності. Базове обслуговування та ремонт Apple iMac можуть бути виконані вдома або в сервісному центрі: про те, який вид обслуговування варто вибрати у Вашому випадку, ви дізнаєтеся в нашій новій нотатці.

Ремонт iMac вдома – плюси та мінуси

Існують сценарії, при яких ремонт iMac у сервісному центрі є необхідністю — сюди ставляться несправності та неполадки iMac, усунення яких потребує спеціального обладнання (наприклад, паяльних станцій з тонким термопрофілем).

Ремонт Аймак вдома, з іншого боку, доступний лише за базових дефектах: перегрів, поломка периферії (HDD, оперативна пам’ять), програмні збої. Проте при некваліфікованому ремонті існує ризик пошкодження внутрішніх компонентів, зокрема від статики.

Крім того, деякі дефекти можуть виявитися лише симптомом більш серйозної несправності, що дуже важко встановити без всебічної сервісної діагностики. Саме з цієї причини наш сервісний центр не займається діагностикою та ремонтом техніки вдома.

Чого дозволяє домогтися сервісного ремонту комп’ютерів iMac

Як свідчить становище над ринком сервісних послуг, сьогодні непросто знайти сервіс, виконує “домашній”ремонт iMac: відгуки клієнтів говорять про те, що такий вид ремонту ненадійний та вкрай обмежений у можливостях, про що ми вже зазначили вище.

Сервісна діагностика забезпечує найбільш точну локалізацію реальних проблем iMac, що дозволяє уникнути подальших несправностей. Цьому сприяє можливість перевірки на спеціальних стендах, що унеможливлює хибний “діагноз”.

Більшість несправностей можна усунути лише на спеціально підготовлених робочих місцях: заміна чіпів центрального та графічного процесора, заміна мікроелементів материнської плати, навіть банальне випрямлення корпусу потребує особливої ​​підготовки, виконати яку вдома неможливо або занадто затратно — як за часом, так і засобами.

За всіма новинками потрібно стежити і бути в курсі останніх оновлень лінійки — ми аналізуємо нові моделі відразу після виходу на ринок. За багато років роботи наші майстри освоїли процес зламаних iMac досконало — ми беремося і за складні випадки ремонту, від яких відмовляються інші. Саме до нас до сервісу приносять iMac після невдалого ремонту в інших місцях.

  Подати заявку

  Шаг - 01
  icon 01

  Приём девайса

  Какой бы ни была неисправность — нужен взгляд со стороны профессионала. Привозите своё устройство в наш сервис. В случае нахождения вне города, вы можете отправить гаджет Новой Почтой.

  Шаг - 02
  icon 02

  Диагностика неисправности

  Быстрая, а главное — качественная диагностика в нашем сервисе проводится абсолютно бесплатно. Эксперт в ремонте продукции Apple даст вам точное понимание дальнейшей тактики исправления проблемы, обосновав возможную стоимость услуг и сроки выполнения. Выдача квитанции осуществляется после подтверждённого приёма устройства в ремонт.

  Шаг - 03
  icon 03

  Процесс ремонта

  Только опытные специалисты будут выполнять ремонт вашего девайса. Главная ценность нашего сервиса — забота и уважение к каждому клиенту, поэтому мы предусматриваем выдачу гарантийного талона.

  Шаг - 04
  icon 04

  Оплата и возврат готового устройства

  Перед окончательной оплатой клиент имеет право обсмотреть и проверить свой гаджет. Процесс оплаты можно осуществить любым удобным образом: наличный или безналичным насчёт. Более того, гарантия в нашем сервисе от 6 до 12 месяцев, об этом будет свидетельствовать талон.