Ремонт iPhone

РемонтiPhone

ремонт iphone ДнепрПотрібний ремонт iPhone?

Завдяки застосуванню компанією Apple новітніх технологій та передових інновацій, iPhone вже довгі роки офіційно вважається найпопулярнішим смартфоном. Простота використання, досконалий дизайн як усередині, так і зовні підтверджений величезною актуальністю використання серед людей саме айфону. З упевненістю можна сказати, що ці аксесуари досить надійні, але жоден пристрій не може бути повністю захищений від поломок.

Найчастіше зустрічаються такі проблеми на iPhone:

 • Всебічні пошкодження корпусу
 • Проблеми з динаміком/мікрофоном
 • Відновлення після води
 • Розбиття, заміна екрана після падіння

Надійність та якість нашого сервісу з ремонтних послуг гарантує вам вирішення кожної з можливих проблем та поломок!

  Подати заявку

  Крок - 01
  icon 01

  Прийом девайсу

  Хоч би якою була несправність — потрібен погляд з боку професіонала. Привозіть свій пристрій до нашого сервісу. У разі перебування поза містом, ви можете надіслати гаджет Новою Поштою.

  Крок - 02
  icon 02

  Діагностика несправності

  Швидка, а головне якісна діагностика в нашому сервісі проводиться абсолютно безкоштовно. Експерт у ремонті продукції Apple дасть вам точне розуміння подальшої тактики виправлення проблеми, обґрунтувавши можливу вартість послуг та терміни виконання. Видача квитанції здійснюється після підтвердженого прийому пристрою на ремонт.

  Крок - 03
  icon 03

  Процес ремонту

  Тільки досвідчені фахівці виконуватимуть ремонт вашого девайсу. Головна цінність нашого сервісу – турбота та повага до кожного клієнта, тому ми передбачаємо видачу гарантійного талону.

  Крок - 04
  icon 04

  Оплата та повернення готового пристрою

  Перед остаточною оплатою клієнт має право оглянути та перевірити свій гаджет. Процес оплати можна здійснити будь-яким зручним чином: готівковий або безготівковий рахунок. Більше того, гарантія у нашому сервісі від 6 до 12 місяців, про це свідчить талон.