Ремонт iWatch

Ремонт Apple Watch

iwatch-repair-dnepr-crs.dp.uaРемонт Apple iWatch

Годинник від компанії Apple підкорив людей своїм функціоналом. Продуманий режим прийому повідомлень, можливість комунікувати без телефону, креативні циферблати, Apple Pay та різні спортивні функції — те, що робити годинник таким актуальним у наш час.

Поширені проблеми годинника Apple:

 • Здуття акумулятора
 • Крихкість скла
 • Ушкодження екрану
 • Контакт з водою у старих моделях
 • Падіння та удари

Наші спеціалісти з досвідом роботи більше 10 років з технікою Apple зможуть провести для вас грамотну діагностику, виявити причини та надати варіанти вирішення проблеми за мінімальну вартість з максимальною швидкістю та якістю!

  Подати заявку

  Крок - 01
  icon 01

  Прийом девайсу

  Хоч би якою була несправність — потрібен погляд з боку професіонала. Привозіть свій пристрій до нашого сервісу. У разі перебування поза містом, ви можете надіслати гаджет Новою Поштою.

  Крок - 02
  icon 02

  Діагностика несправності

  Швидка, а головне якісна діагностика в нашому сервісі проводиться абсолютно безкоштовно. Експерт у ремонті продукції Apple дасть вам точне розуміння подальшої тактики виправлення проблеми, обґрунтувавши можливу вартість послуг та терміни виконання. Видача квитанції здійснюється після підтвердженого прийому пристрою на ремонт.

  Крок - 03
  icon 03

  Процес ремонту

  Тільки досвідчені фахівці виконуватимуть ремонт вашого девайсу. Головна цінність нашого сервісу – турбота та повага до кожного клієнта, тому ми передбачаємо видачу гарантійного талону.

  Крок - 04
  icon 04

  Оплата та повернення готового пристрою

  Перед остаточною оплатою клієнт має право оглянути та перевірити свій гаджет. Процес оплати можна здійснити будь-яким зручним чином: готівковий або безготівковий рахунок. Більше того, гарантія у нашому сервісі від 6 до 12 місяців, про це свідчить талон.