Ремонт MacBook

РемонтMacBook

ремонт macbook ДнепрПотрібен ремонт MacBook?

Якісне виробництво комплектуючих і виконання ноутбука підкорило серця багатьох власників. Однак, як і будь-яка техніка, макбук вимагає постійної діагностики експертів і не рідко ласий на пошкодження.

Що робити, якщо зламався MacBook?

Більшість клієнтів можуть не до кінця розуміти, у яких випадках потрібно звертатися до сервісного центру, а в яких шансах не залишилося. Тому після діагностики вашого пристрою наші фахівці проконсультують і дадуть чітке розуміння ваших подальших дій. Довіра клієнтів та чесність щодо них — найважливіша складова нашого ремонтного сервісу!

З нашим професійним підходом ви зможете усунути кожну поломку у мінімальний термін.

Найчастіші проблеми, які змушують звернутися за допомогою до фахівців:

 • Попадання рідин
 • Перегрівання MacBook
 • Здуття та інші проблеми з акумулятором
 • Пошкодження мікросхеми
 • Нестача потужності
 • Необхідність додаткового програмного забезпечення

  Подати заявку

  Крок - 01
  icon 01

  Прийом девайсу

  Хоч би якою була несправність — потрібен погляд з боку професіонала. Привозіть свій пристрій до нашого сервісу. У разі перебування поза містом, ви можете надіслати гаджет Новою Поштою.

  Крок - 02
  icon 02

  Діагностика несправності

  Швидка, а головне якісна діагностика в нашому сервісі проводиться абсолютно безкоштовно. Експерт у ремонті продукції Apple дасть вам точне розуміння подальшої тактики виправлення проблеми, обґрунтувавши можливу вартість послуг та терміни виконання. Видача квитанції здійснюється після підтвердженого прийому пристрою на ремонт.

  Крок - 03
  icon 03

  Процес ремонту

  Тільки досвідчені фахівці виконуватимуть ремонт вашого девайсу. Головна цінність нашого сервісу – турбота та повага до кожного клієнта, тому ми передбачаємо видачу гарантійного талону.

  Крок - 04
  icon 04

  Оплата та повернення готового пристрою

  Перед остаточною оплатою клієнт має право оглянути та перевірити свій гаджет. Процес оплати можна здійснити будь-яким зручним чином: готівковий або безготівковий рахунок. Більше того, гарантія у нашому сервісі від 6 до 12 місяців, про це свідчить талон.